Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

0 zł.

BRYGADZISTA / SITE MANARGER

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Telefon kontaktowy: 518215122
  • Opublikowany: 16/05/2017 12:31
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
uwaga-praca

Opis

BRYGADZISTA/SITE MANARGER
Zadania:
– organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników,
– kontrolę nad powierzonymi pracami oraz nad przestrzeganiem zasad BHP,
– konieczność dojazdu na rozmowę kwalifikacyjną do Krakowa.

Wymagania:
– doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty – warunek konieczny
– mile widziane doświadczenie w branży instalacji przemysłowych, linii produkcyjnych oraz konstrukcji stalowych,
– umiejętność czytania rysunku technicznego,
– bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub angielskiego,
– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
– kontakty zagraniczne: Skandynawia, Wielka Brytania, Francja – praca na oddelegowaniu
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– wynagrodzenie za godzinę między 11-14 euro/brutto + płatne nadgodziny,
– zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym,
– bezpłatne zakwaterowanie i przejazd zorganizowane przez Pracodawcę,
– płatne urlopy pomiędzy projektami.

Kontakt telefoniczny z Joanną Grabowską pod nr: 518 215 122
Aplikację na stanowisko BRYGADZISTA/SITE MANARGER prosimy kierować na adres e-mail:
joanna.grabowska@top-manager.pl

Nr wpisu do rejestru 13471 jako Pracownicy budowlani Sp. z o.o.

Brak tagów

Nr ogł.: 828591ad4de2eef7

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź