Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

0 zł.

CIEŚLA SZALUNKOWY – NIEMCY

  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Telefon kontaktowy: 518215122
  • Opublikowany: 11/08/2016 13:59
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
uwaga-praca

Opis

Firma z 25 letnim stażem na rynku budowlanym poszukuje pracowników na stanowisku:

CIEŚLA SZALUNKOWY/ ZAKŁAD PREFABRYKACJI

Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
•praca ciesielskie na zakładzie prefabrykacji

Wymagania:
•rok doświadczenia na pokrewnym stanowisku
•minimum 30 dniowy okres odprowadzania składek na ubezpieczenie zdrowotne na terenie Polski poprzedzający rozpoczęcie pracy na budowie eksportowej
•znajomość rysunku technicznego
•dyspozycyjność

Oferujemy:
•zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę w rzetelnej firmie budowlanej
•wynagrodzenie 1700-1800 euro na rękę/miesięcznie
•praca jednozmianowa
•długoterminową współpracę
•zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy – bezpłatny i zorganizowany przez Pracodawcę
•nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą LINKU ( jeżeli link nie działa, bardzo proszę skopiować go do przeglądarki):

kontakt telefoniczny z Joanną Grabowską pod nr: 518 215 122
joanna.grabowska@pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471