Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

0 zł.

Elektromonter – praca w Niemczech

  • Ulica: Rękawka 30
  • Miasto: Kraków
  • Kod pocztowy: 30-001
  • Kraj: Polska
  • Województwo: małopolskie
  • Telefon kontaktowy: 798056274
  • Opublikowany: 05/12/2017 13:46
  • Wygasa: 111 dni, 22 godzin
124834

Opis

Firma specjalizująca się w zakresie montażu instalacji elektrycznych w Polsce i za granicą poszukuje Kandydata na stanowisko:

ELEKTROMONTER
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Zadania: Montaż instalacji elektrycznych na obiektach mieszkaniowych

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Nadgodziny dodatkowo płatne
• Bezpłatne zakwaterowanie i przejazdy zorganizowane przez pracodawcę
• Zaplecze socjalne: możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz dofinansowanie do Karty MultiSport
• Dofinansowanie do wczasów
• Dofinansowanie do nauki oraz szkoleń zawodowych
Wymagamy:
• Chęci do pracy
• Uprawnień SEP do 1Kv
• Doświadczenia w/w zawodzie

Osoby zainteresowany prosimy o kontakt telefoniczny z Justyną Kulpa tel. 798 056 274 w celu omówienia szczegółów zatrudnienia.

Nr ogł.: 4005a269515178d5

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź