Magnes neodymowy do łowienia w wodzie UM 65×45 siła ~ 230 KG

0 zł.

Zgłoś problem
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Treść ogłoszenia / oferty

Przedmiotem ogłoszenia jest magnes do poszukiwań z uchwytem, wykonany z dwóch magnesów neodymowych, najmocniejszych obecnie na Polskim rynku. Magnesy neodymowe wklejone są w metalowej obudowie, do których wkręcane są ucha z oczkiem do liny.

Nasze rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez zamocowanie dwóch magnesów w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc obudowy czynnej co daje dwukrotnie większą siłę magnesu dlatego zapewnia lepsze przeszukiwanie terenu np. (jeziora). Zależnie od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Siła uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest magnes z uchwytem oraz od szczeliny pomiędzy uchwytem z magnesem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

Dostępne magnesy neodymowe do poszukiwań o udźwigu od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

O NAS

Działamy na rynku od 2005 roku wcześniej jako Xinxin Polska. Specjalizujemy się w wytwarzaniu, imporcie oraz sprzedaży silnych magnesów neodymowych wysokiej jakości. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z całego świata wykonując nie tylko magnesy neodymowe, ale również wszelakiego rodzaju narzędzia z magnesami. Pod marką Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku wcześniej jako Xinxin Polska. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była dopasowana do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, dzięki czemu w naszym sklepie znaleźć można magnesy neodymowe w przeróżnych rozmiarach i kształcie, wśród których można wyróżnić magnesy pierścieniowe, walcowe, płytowe, uchwyty magnetyczne oraz różne inne magnesy na zamówienie.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej https://magnesy-neodymowe.pl

12/09/2019 13:47

To ogłoszenie wygasło

Listing ID 4975d7a3060d519d

Dodatkowe informacje

Miastocała Polska
KrajArgentina
Województwolubelskie
Telefon kontaktowy888999898

Komentarze