Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

0 zł.

Majster Budowy – Zewnętrzne Sieci Wod-Kan

  • Miasto: Ostrołęka
  • Kod pocztowy: 07-409
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Telefon kontaktowy: 798056274
  • Opublikowany: 09/02/2018 15:25
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Prężnie rozwijająca się firma działająca w sektorze robót inżynieryjnych zatrudni:

Miejsce pracy: Warszawa, Kraków
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia na członków rodziny
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
• Możliwość zrobienia uprawnień instalacyjnych

Zadania:

• Nadzór techniczny nad montażem wodnych i kanalizacyjnych instalacji sieci zewnętrznych
• Kontrola jakości i terminowości
• Uruchomienia, pomiary, odbiory

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe – instalacje sanitarne
• Gotowość do pracy w delegacji
• Doświadczenie nie jest wymagane

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji :
anna.rydzewska@top-manager.pl
lub kontakt z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122

Nr ogł.: 9525a7daf6482cf6

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź

Konkurs