Majster Robót Zewnętrznych Sieci Wod Kan

To ogłoszenie wygasło.

Prężnie rozwijająca się firma działająca w sektorze robót inżynieryjnych zatrudni:

Majstra Robót Zewnętrznych Sieci Wod Kan – nie wymagamy doświadczenia!!!
Miejsce pracy: Warszawa, Kraków, Białystok
Oferujemy:
· Atrakcyjne wynagrodzenie
· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
· Ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia na członków rodziny
· Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
· Możliwość zrobienia uprawnień instalacyjnych

Zadania:

· Nadzór techniczny nad montażem wodnych i kanalizacyjnych instalacji sieci zewnętrznych
· Kontrola jakości i terminowości
· Uruchomienia, pomiary, odbiory

Wymagania:

· Wykształcenie wyższe kierunkowe – instalacje sanitarne
· Gotowość do pracy w delegacji
· Doświadczenie nie jest wymagane

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@top-manager.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Dodatkowe informacje

KrajPolska
Województwomazowieckie
Telefon kontaktowy518215122