Monter wentylacji

0 zł.

Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....
To ogłoszenie wygasło.

Treść ogłoszenia / oferty

Firma specjalizująca się w montażu ogrzewania, wentylacji i urządzeń sanitarnych zatrudni do stałej współpracy kandydatów na stanowisko:
MONTER WENTYLACJI

Miejsce pracy: Belgia
Zakres obowiązków:
– montaż wentylacji na obiektach użyteczności publicznej

Wymagania:
– doświadczenie ww. pracach

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– solidne wynagrodzenie
– zakwaterowanie i przejazdy na terenie Belgii zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
– narzędzia pracy oraz odzież ochronną
– trzynastą wypłatę
– dodatek za prowadzenie auta służbowego

Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 796 509 409 o treści „MONTER” – oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: paulina.dzielak@pracownicybudowlani.pl

www.pracownicybudowlani.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471

14/01/2019 16:43

To ogłoszenie wygasło

Listing ID 7145c3cadfe10262

Dodatkowe informacje

KrajBelgium
Województwomazowieckie
Telefon kontaktowy796 509 409

Komentarze