Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

1,600 zł.

Na fotografii i w filmie zaklęty Wasz piękny dzień – cała Polska!

  • Miasto: siedlce
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Telefon kontaktowy: 793528020
  • Opublikowany: 13/04/2015 17:30
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Na fotografii i w filmie zaklęty Wasz piękny dzień – cała Polska!
Artysta Malarz używa wyobraźni, pędzli i farb natomiast my światła, obiektywów, ujęć z rożnej perspektywy. Oferujemy Państwu artystyczną fotografią ślubną wraz z niebanalnym filmem weselnym z  w jednej ujednoliconej cenie i wyjątkowej oprawie. Do każdej Pary podchodzimy w sposób indywidualny, stąd proponujemy wybór w postaci dopasowanej fotografii plus film w stylu klasycznym lub nowoczesnym, lub odpowiednio stylizowane prace, ponieważ ta najpiękniejsza chwila w Waszym przyszłym życiu musi być utrwalona w szczególny sposób. Dzięki nam będziecie wracać do niej wielokrotnie.
Pamiętajcie, dobra pamiątka na całe Wasze wspólne życie, to wcale nie znaczy tania i byle jaka pamiątka, lub przeciętny film wykonany niedużym sumptem i w krótkim czasie. My utrwalimy ten wyjątkowy dzień w szczególny sposób, zatrzymamy w kadrze aparatu i kamery szczęście, emocje i urok tej chwili i stworzymy dzieło finalne w niebanalnej oprawie dla Par Młodych, dla których ten dzień ma nadzwyczajny wymiar, dzięki czemu nie odczujecie niedosytu żywych wspomnień zaklętych w filmie i na fotografii. Artystyczny i drobiazgowy montaż poszczególnych scen dodaje naszym projekcjom wyjątkowy, hollywoodzki charakter, co sprawia że są ciekawe i miłe dla oka widza niemal przez cały czas trwania filmu. W opcji filmu nowoczesnego unikamy szablonowego reportażu na rzecz atrakcyjnego i ciekawego uchwycenia atmosfery. Staramy się ująć ją w sposób niebanalny, stąd nasza oferta jest również skierowana do wymagających Par, które do tej pory nie znalazły odpowiedniej dla siebie oferty i nie chcą mieć długiego, nudnego reportażu z wesela.
Specjalizujemy się w nowoczesnych i nietypowych rozwiązaniach, tak wiec, jeśli pragniecie profesjonalnie stworzonego filmu ślubnego lub ciekawej fotografii reportażowej piszcie, a my postaramy się wdrożyć wszelkie Państwa i nasze wizje filmowe. Możemy wyreżyserować film w formie klasycznej, nowoczesnej, jak i artystycznej, w stylu romantycznej opowieści, który zachwyci wszystkich oglądających i będzie wspomnieniem na długie długie lata.
Wydajemy w sumie 3 zestawy płytowe z filmem dla każdej ze stron, Państwo Młodzi, rodzice, a takze płyty ze zdjęciami plus fotoksiążka 40 stron.
Nie warto oszczędzać na nieprzeciętnej pamiątce ze ślubu i wesela. Druga taka okazja się już nie powtórzy. Teraz przy zamówieniu łącznym koszt artystycznej usługi foto & video w pakiecie na wolne miejsca w 2015 i 2016 roku do rezerwacji łącznie 1600 zł. Prosimy o kontakt telefoniczny z zapytaniami o dostępność Państwa terminu. Realizujemy również dzieła rozdzielne tj. sam film (1200), samo foto (800).  Polecamy się Państwu w ten szczególny dzień i zapraszamy do skorzystania z naszej nieprzeciętnej oferty foto i video w jednym pakiecie z upustem cenowym 400 zł.
===================================================

osoba: Waldemar
firma: STVP
e-mail: waszewesele@wp.pl
strona: www.waszewesele.dl.pl

Brak tagów

  

Nr ogł.: 946552be0d7e2058

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź