Operator koparki

To ogłoszenie wygasło.

Treść ogłoszenia / oferty

Kim jesteśmy?
Firmą świadczącą usługi głównie w zakresie mikrotuneli. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Operator Koparki
Jakie zadania na Ciebie czekają?
⦁ Wykopy przy przewiertach, przeciskach, drążeniu mikrotuneli – drogi, tory, gmachy
Czego oczekujemy od Ciebie?
⦁ Doświadczenia na ww. stanowisku
⦁ Dyspozycyjności i chęci do pracy – praca w delegacji
Co My Ci damy?
⦁ Stawka godzinowa do uzgodnienia z Kierownikiem
⦁ Premia uznaniowa + 30,00 zł netto diety
⦁ Dodatki za pracę w nocy i w nadgodzinach
⦁ Umowę o pracę
⦁ Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez firmę
⦁ Przejazdy w miejscu wykonywania pracy
⦁ Wynagrodzenie zawsze na czas do 10 tego każdego miesiąca
Kontakt:
Prosimy o przesłanie aplikacji na e-mail: justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny z Justyną 798 056 274

Numer wpisu do rejestru 13471

27/08/2018 14:26

To ogłoszenie wygasło

Listing ID 9075b83ededeb5cf

Dodatkowe informacje

KrajPolska
Województwomazowieckie
Telefon kontaktowy798056274