Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

0 zł.

Praca Cieśla szalunkowy oraz pomocnik – Niemcy – Hamburg

  • Kraj: Germany
  • Województwo: mazowieckie
  • Telefon kontaktowy: 518200962
  • Opublikowany: 18/12/2018 23:32
  • Wygasa: 149 dni, 13 godzin

Opis

Znasz się na szalunkach systemowych czy pomagałeś Cieśli szalunkowemu?
Chcesz pracować na stałe? Zarabiać normalne pieniądze?
DZWOŃ !! PISZ !!! POMOŻEMY !!!!

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Niemcy – Hamburg

Zadania:
· Praca przy budowie obiektów handlowo-mieszkaniowych na systemach szalunkowych

Co zapewniamy:
● zatrudnienie na umowę o pracę i ubezpieczenie ZUS
● wynagrodzenie 14,95 euro brutto / h ( około 1800-1900 euro netto mc )
● zakwaterowanie oraz przejazdy na budowę – po stronie firmy
● pokoje po 3-4 osobowe, brak obciążeń za madia
● narzędzia i odzież
● 30 dni urlopu opłacony z SOK-BAU
● Zjazdy do domu około 6 tyg.
Co wymagamy:
● doświadczenie na stanowisku Cieśli szalunkowego
● 30 dni odprowadzonych składek zdrowotnych do ZUS-u
● chęć do pracy

Skontaktuj się z Aloną +48 518-200-962 (napisz SMS i oddzwonię!!!)
prześlij swoje CV na e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
nasza strona www.pracownicybudowlani.pl – zapraszam
Numer wpisu do rejestru 13471

Brak tagów

Nr ogł.: 2735c197556a796c

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź

Konkurs