Praca dla Dekarzy i Pomocników budowlanych – Belgia

1 zł.

To ogłoszenie wygasło.

Firma z siedzibą we Wrocławiu, realizująca roboty budowlane w Belgii, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Dekarz/Pomocnik budowlany

Lokalizacja : Belgia

Twoje zadania :
Demontaż pokryć dachowych
Izolacja
Prace dekarskie w technologiach: papa termozgrzewalna i klejona, membrana EPDM, resitrix
Wykonywanie prac pomocniczych

Nasze wymagania:
Doświadczenie na ww. stanowiskach
Prawo jazdy kat. B

Co dostaniesz w zamian:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Stawka godzinowa dla dekarza 12,00 euro/h netto, dla pomocnika 9,00 euro/h netto
Odzież ochronna, narzędzia i zakwaterowanie – po stronie pracodawcy
Dojazd do pracy oraz zjazdy na święta – po stronie pracodawcy

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści „ kontakt ” – Oddzwonię
Justyna Kulpa
tel. +48 798 056 274
CV na e-mail justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Numer wpisu do rejestru 13471

29/08/2018 20:48

To ogłoszenie wygasło

Listing ID 4775b86ea83a2373

Dodatkowe informacje

KrajPolska
Województwozachodniopomorskie
Telefon kontaktowy798056274