Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

0 zł.

Praca dla MURARZY – ciągłość zleceń – Niemcy

  • Ulica: Kilińskiego 29
  • Miasto: Ostrołeka
  • Kod pocztowy: 07-410
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Telefon kontaktowy: 518 200 962
  • Opublikowany: 22/05/2017 12:11
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
uwaga-praca3(1)

Opis

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy Kandydata na stanowisko:
MURARZ
Miejsce pracy: Niemcy (Hamburg)
ZADANIA:
– prace murarskie na budowie,

WYMAGANIA:
– min. rok doświadczenia zawodowego na stanowisku murarza,
– dokumenty potwierdzające kwalifikacje,
– mile widziana umiejętność murowania bloczków na kleju,
– mile widziana znajomość języka niemieckiego,

OFERUJEMY:
– stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– pracę na podstawie polskiej umowy o pracę i oddelegowanie do pracy za granicę,
– zakwaterowanie, dojazd i przejazd na budowę – bezpłatne i zorganizowane przez Pracodawcę,
– atrakcyjne wynagrodzenie od 1800 euro/netto miesięcznie + zwrot podatku dochodowego (do 360 euro netto/miesięcznie), płatny urlop wypoczynkowy.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą linku:
kinga.brzozowska@pracownicybudowlani.pl
lub kontakt telefoniczny z Kingą Brzozowską pod nr: 518 200 962

Nr ogł.: 305922b96ad0904

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź