Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

0 zł.

Pracownik fizyczny – praca w Niemczech!

  • Ulica: Wolności 46/3
  • Miasto: Sokołów Podlaski
  • Kod pocztowy: 08-300
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Telefon kontaktowy: 25 787 39 89
  • Opublikowany: 23/11/2017 12:45
  • Wygasa: 99 dni, 20 godzin

Opis

Agencja pracy tymczasowej STEMAT Sp. z o.o. Work Agency Sp. K. poszukuje osób chętnych do pracy za granicą!

Numer certyfikatu o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 17765

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:
Praca polega głównie na montażu niezbędnych elementów do budowy fermy oraz na wykonywaniu innych zadań zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:
– chęci do pracy
– dyspozycyjności
– zdolności manualnych
– znajomość podstaw języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem!

Oferujemy:
Umowę o pracę na warunkach niemieckich do świąt, atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą nie zwlekaj i aplikuj już dziś swoje CV na adres e-mail: Stemat.Work.Agency@gmail.com, zadzwoń na numer tel 25 787 39 89 lub zgłoś się do naszej siedziby na ul. Wolności 46/3 (budynek Czarkowscy) w Sokołowie Podlaskim.

Nr ogł.: 5935a16b464d1410

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź