Pracownik porządkowy osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności

0 zł.

Zgłoś problem
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Treść ogłoszenia / oferty

Otwieramy nabór na pracowników w różnych lokalizacjach do sieci Hoteli jednego z naszych Klientów. Jeśli poszukujesz zatrudnienia w Sopocie, Poznaniu, Zakopanem, Wrocławiu lub Warszawie, i chcesz spróbować swoich sił w branży Hotelarskiej to ta oferta pracy jest dla Ciebie. Nie czekaj, zapoznaj się z ofertą pracy i aplikuj !

Dla tego klienta poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Pracownik porządkowy

Podstawowe obowiązki:
• odpowiedzialność za zapewnienie higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych oraz pomieszczeń ogólnodostępnych na terenie hotelu,
• utrzymywanie dobrych relacji z pracownikami,
• kontrolowanie stanów magazynowych i uzupełnianie brakujących środków czystości,
• dezynfekcja powierzchni oraz urządzeń,
• zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości.

Wymagania:
• dyspozycyjności i sumienności,
• zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy fizycznej,
• dokładność i dobra organizacja pracy,
• mile widziane doświadczenie na stanowisku pracownika utrzymania czystości.

Oferujemy:
• elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub zlecenie) w pełnym wymiarze godzin,
• stabilność zatrudnienia,
• wynagrodzenie od 18,30 brutto na godzinę,
• pracę w miłej atmosferze i pięknym otoczeniu.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Pozostałe oferty pracy znajdują się na portalu WERBEO.PL

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

26/03/2021 09:08

163 dni

Listing ID 488605d964c4e9e4

Dodatkowe informacje

MiastoWarszawa
KrajPolska
Województwomazowieckie

Komentarze