Program do fakturowania z magazynem

0 zł.

Zgłoś problem
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....
To ogłoszenie wygasło.

Treść ogłoszenia / oferty

Korzystając z Faktury.pl otrzymujesz dostęp do najczęściej używanych dokumentów a dodatkowo masz możliwość tworzyć własne dowolne dokumenty.
Zapis dokumentów pozwala na swobodne ich przeglądanie, wydruk oraz wysyłkę.
Zapisywanie produktów lub usług oszczędzi Twój czas, wystawiając dokument produkty możesz wczytać z wcześniej zapisanych podobnie jak również klientów a magazyn pozwoli Ci na kontrolę stanów magazynowych.

W programie stworzyliśmy wiele funkcji ułatwiających codzienną pracę np.:
– dokumenty cykliczne (tworzą się automatycznie według założonych parametrów),
– dokumenty podobne (możliwość kopiowania wcześniej zapisanego dokumentu),
– dokumenty powiązane (jednoczesne tworzenie kilku typów dokumentów np. Faktura i WZ).
– posiadasz zagranicznych klientów – nic prostszego, tłumaczenia dokumentów pozwalają generować faktury w językach obcych.
– kontrola płatności – program podpowie Ci, które dokumenty są przeterminowane a dodatkowo otrzymasz narzędzie, które pozwoli Ci przypomnieć klientowi o płatności, podziękować mu za płatność lub zlecić windykację.
– statusy w programie pozwalają na zarządzanie procesami związanymi z dokumentami, produktami, klientami oraz magazynami.

Przygotowaliśmy dla użytkownika 5 abonamentów, różniących się dostępnością do poszczególnych funkcji.
– Zaczynasz biznes? Skorzystaj z darmowego konta. W tym koncie masz możliwość zapisania 3 dokumentów, rozwiniesz swój biznes będziesz miał możliwość przejścia na wyższy pakiet, zapłacisz za to co będzie Ci potrzebne w danej chwili.
– Prowadzisz już firmę dłuższy czas i potrzebujesz narzędzia do zarządzania procesami w firmie? Wybierz pakiet premium lub prestige a uzyskasz dostęp do funkcji, które pozwolą Ci łatwiej i skuteczniej prowadzić firmę.

Faktury.pl to program w chmurze, Twoje biuro może być w każdym miejscu – wystarczy podłączenie do internetu. Nie potrzebujesz własnych serwerów, sztabu informatyków, nad wszystkim czuwa nasz Zespół.

Korzystamy z serwerów o najwyższej jakości zabezpieczeń a dane przechowujemy w kilku lokalizacjach co ma znaczący wpływ na dostęp do nich w przypadku nieprzewidzianych awarii lub działania siły wyższej.

Wypróbuj możliwości programu Faktury.pl, po rejestracji otrzymujesz 30 dni darmowego dostępu z funkcjami z najwyższego pakietu Prestige.

Kontakt:
Obsługa klienta
e-mail: pomoc@faktury.pl
tel. 604 226 672

31/05/2021 17:24

To ogłoszenie wygasło

Listing ID 77360b4ffc6a3b3a

Dodatkowe informacje

KrajPolska
Województwomazowieckie
Telefon kontaktowy604 226 672

Komentarze