Projektant Instalacji Sanitarnych

To ogłoszenie wygasło.

Specjalizujemy się w projektowaniu sieci, instalacji ciepłej wody użytkowej, instalacji centralnego ogrzewania, urządzeń grzewczych, sieci i przyłączy ciepłowniczych oraz doradztwie energetycznym.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu w charakterze:

Projektanta Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: Raszyn
Jakie zadania czekają na Ciebie:
· Projektowanie instalacji sanitarnych (centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego, kotłowni)
· Współpraca z architektami oraz projektantami innych branż
· Przygotowywanie dokumentacji
· Kontakt z klientem

Jakie są nasze wymagania:
· Wykształcenie wyższe
· Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD
· Prawo jazdy
· Uprawnienia budowlane mile widziane

Co oferujemy:

· Pracę przy innowacyjnych projektach z branży energetycznej i OZE
· Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
· Nowoczesne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód, najnowsze oprogramowanie)
· Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Być może szukamy właśnie Ciebie!
Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 518-215-122 o treści „kontakt” – oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: anna.rydzewska@top-manager.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Dodatkowe informacje

MiastoSiedlce
KrajPolska
Województwomazowieckie
Telefon kontaktowy518215122