Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

0 zł.

Quantec – analiza stanu zdrowia

  • Miasto: Kętrzyn
  • Kod pocztowy: 11-400
  • Kraj: Polska
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Telefon kontaktowy: 602 423 700
  • Opublikowany: 19/04/2014 15:07
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Czujesz, że w Twoim życiu coś dzieje się nie tak, jak powinno?

Twoim naturalnym stanem jest szczęście i dobre samopoczucie. Jeśli w Twoim organizmie i otoczeniu, w którym żyjesz, panuje harmonia, czujesz się znakomicie. Trudno w to uwierzyć?

Nic dziwnego! Na co dzień spotykasz się z wieloma sytuacjami, które pozbawiają Cię naturalnej równowagi. Towarzyszy Ci stres. Oddychasz zanieczyszczonym powietrzem. Brakuje Ci czasu na odpoczynek, ruch na świeżym powietrzu, sen. Mieszkasz tak, jak musisz, a nie tak, jak chcesz. To wszystko stale wpływa na Twój organizm.

Wyobraź sobie wodę, która uderza o brzeg

Woda podmywa go i stopniowo osłabia. Tak właśnie negatywne zjawiska w Twoim otoczeniu oddziałują na Ciebie. Efekt?

Twoje zdrowie szwankuje?

Nie chorujesz na żadną konkretną chorobę, a mimo to nie czujesz się najlepiej?

Źle czujesz się w swoim otoczeniu?

Nie jesteś zadowolony z relacji rodzinnych lub w pracy?

Prowadzisz firmę, ale stale masz w niej „pod górkę”?

W tej chwili zastanawiasz się zapewne, co może łączyć złą atmosferę w pracy z Twoim zdrowiem? Albo co mają problemy w firmie z tym, jak czujesz się w swoim własnym domu?

Co Twoje ciało chce Ci powiedzieć?

Na początek poznaj najważniejszą prawdę: to nie Twoja wina, że nie czujesz się najlepiej. Słabe zdrowie, złe samopoczucie, problemy w relacjach z bliskimi, kolegami z pracy, klientami mogą być sygnałem, że należy wprowadzić zmiany. Twój organizm chce Cię ostrzec, że dzieje się w nim coś niedobrego.

W jaki sposób zadać Twojemu organizmowi pytanie o to, co mu przeszkadza? Aby zrozumieć mechanizm jego działania musisz wiedzieć, że wszystkie cząsteczki Twojego ciała, komórki, a nawet pojedyncze atomy, wysyłają fale. Ich natura jest tak niezwykła, że naukowcy dopiero teraz, przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń, próbują wyjaśniać zjawiska, zachodzące na poziomie najmniejszych cząstek – fotonów.

Do najbardziej niezwykłych odkryć badaczy należą tzw. efekty nielokalne, czyli możliwość przesyłania informacji pomiędzy cząsteczkami niezwykle od siebie oddalonymi. To zjawisko nieco przypominające teleportację, z tym, że przenosi się nie materię, a informację.

Rewolucyjne odkrycie, które już teraz pomaga ludziom na całym świecie

Zjawisko efektów nielokalnych już teraz wykorzystywane jest w analizie problemów w ludzkim organizmie. Jak to możliwe? Energia emitowana przez organizm w równowadze jest inna, niż emitowana przez komórki chore lub zagrożone chorobą. A wszelkie zakłócenia w Twoim polu energetycznym prędzej czy później mogą dać o sobie znać. Tylko w jaki sposób „przeskanować” Twoje pole energetyczne, by wykryć zakłócenia?

Niemieccy naukowcy skonstruowali specjalne urządzenie – QUANTEC – które pozwala na dokładną analizę pola energetycznego ludzkiego ciała. Co więcej – osoba poddawana takiemu rozpoznaniu wcale nie musi znajdować się blisko tego urządzenia! Może być oddalona od niego setki kilometrów. Nawet jeśli trudno Ci w to uwierzyć, w tej chwili QUANTEC umieszczony na drugiej półkuli mógłby dokładnie sprawdzić stan Twojego organizmu. Jak to możliwe? Ponieważ QUANTEC wykorzystuje właśnie efekty nielokalne.

16 maja 2010r. „Quantec” zdobył Złoty Medal na Targach odbywających się na Krymie za najlepszą innowacyjną technologię.
Medal ten jest efektem wielomiesięcznych praktycznych testów.

Co tak naprawdę potrafi QUANTEC?

To fenomenalne urządzenie przede wszystkim daje Ci całkowity, kompletny i wyjątkowo dokładny obraz Twojego pola energetycznego. Przy pomocy QUANTEC można zlokalizować nie tylko duże, ale nawet niewielkie zaburzenia równowagi energetycznej. Chociaż jeszcze ich nie czujesz, one już mogą negatywnie wpływać na Twój organizm.

A kiedy wiesz już, co stanowi obecnie problem dla Twojego organizmu i poznasz przyczynę złego samopoczucia lub problemów zdrowotnych, QUANTEC pomaga Ci powrócić do równowagi. Działa przy tym całkowicie nieinwazyjnie. Ty zajmujesz się swoimi codziennymi sprawami: śpisz, pracujesz, robisz zakupy, spędzasz czas z rodziną, a QUANTEC w odpowiednich momentach w ciągu dnia łagodnie oddziałuje na Twój organizm.

Quantec:

pozwala na najdokładniejszą analizę stanu Twojego ciała i psychiki,
przywraca równowagę całego organizmu,
działa na poziomie biopola, czyli poprawia stan zdrowia i Twoje samopoczucie od najdrobniejszych cząstek, aż do narządów i całego organizmu,
sprawia, że dręczące Cię dolegliwości stopniowo ustępują,
przynosi niemal natychmiastową poprawę w przypadku łagodniejszych zmian,
działa korzystnie nie tylko na ludzi, ale także na zwierzęta i rośliny,
nie wymaga żadnych działań z Twojej strony.

Co znajduje się w Raporcie?

W wiadomości e-mail ode mnie przeczytasz

Nr ogł.: 847535274e53d18c

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź