Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

0 zł.

Rekruter ze znajomością j. ukraińskiego

  • Ulica: Korczaka
  • Miasto: Ostrołęka
  • Kod pocztowy: 07-409
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Opublikowany: 13/12/2017 11:50
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Osoby zatrudnione na tym stanowisku, będą odpowiedzialne za rekrutację i selekcję kandydatów do pracy oraz kontakt z Klientami.
Zadania:
– odbieranie telefonów i rozmowy z Kandydatami
– wypełnianie ankiet rekrutacyjnych
– praca w programie do rekrutacji
– przygotowanie profili Kandydatów i przedstawienie wybranych Klientowi

Wymagania:
– wykształcenie min. średnie
– znajomość j. ukraińskiego – warunek konieczny
– znajomość j. rosyjskiego (mile widziana)
-mile widziane doświadczenie przy obsłudze Klienta
– dobra dykcja
– pewność siebie
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
– umiejętność pracy pod presją czasu
– rzetelność i skrupulatność

Oferujemy:
– stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
– pracę w przyjaznym otoczeniu
– możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
– pracę stacjonarną, od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji na adres e-mail: anna.rydzewska@top-manager.pl z dopiskiem Rekruter z j. ukraińskim.

Nr ogł.: 1595a31060e444cc

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź

Konkurs