Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

0 zł.

Solidne hale i wiaty o lekkiej konstrukcji! Dowolne wymiary. Trwałe i wytrzymałe!

  • Kraj: Polska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Telefon kontaktowy: 603 809 850
  • Opublikowany: 26/05/2017 17:55
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Firma STALBLACH oferuje HALE I WIATY o lekkiej konstrukcji, wykonanej z kształtowników, ceowników i profili zamkniętych. Indywidualnie dobieramy konstrukcje do wielkości hali lub wiaty. Po otrzymaniu wymiarów nasi pracownicy wybiorą odpowiednie materiały do konstrukcji, aby spełniała wszelkie normy technologiczne i bezpieczeństwa. Elementy hal i wiat są spawane ze sobą w jednej płaszczyźnie i w ten sposób tworzą jednolity element konstrukcyjny. Do niego przymocowana zostaje blacha ogniowo ocynkowana w I gatunku, w dowolnym kolorze z palety. Gotowe elementy zostają przetransportowane w miejsce montażu i tam zostają skręcane za pomocą śrub stalowych, tworząc w ten sposób solidną i mocną konstrukcje.

Cechą charakterystyczną hal i wiat jest głównie:, łatwość i szybkość montażu, możliwość wykonania dowolnego projektu, bezpieczeństwo i trwałość konstrukcji. Posiadamy wyspecjalizowaną ekipę pracowników którzy wykonają profesjonalny montaż za darmo na terenie całego kraju.

Hale i wiaty sprawdzają się jako:

– pomieszczenia pod działalność gospodarczą,
– magazyny (np. budowlany),
– schowek na maszyny rolnicze,
– warsztaty,
– hale handlowe,
– kioski, pawilony i inne.

Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.stalblach.pl gdzie znajdą Państwo wszystkie oferowane przez nas produkty z konstrukcji metalowych. W razie wątpliwości nasi fachowcy służą pomocą i miłą obsługą. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

www: www.stalblach.pl
e-mail: biuro@stalblach.pl
tel: +48 603 809 850

Brak tagów

  

Nr ogł.: 33583326280e149

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź