Sprzątanie (k/m) – Niemcy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Lingen/Haren/Meppen

Zatrudnienie bezpośrednie w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus GmbH, nie przez agencję pracy!

Zakres obowiązków:

● Sprzątanie mieszkań pracowniczych, prywatnych domów, biur itp.
● Odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie, dezynfekowanie

Wymagania:

● Sumienność, rzetelność, umiejętność współdziałania
● Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
● Samodzielność
● Podstawowa znajomość języka niemieckiego umożliwiająca podstawową komunikację
● Prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny

Oferujemy:

● Stałe zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus GmbH
● Obszerne szkolenie wdrożeniowe oraz pomoc w początkowej fazie zatrudnienia
● Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do świadczonej pracy w wysokości 13 € brutto/h
● Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)
● Udostępniamy samochód służbowy do celów wyłącznie służbowych (dotyczy pełnego etatu)
● Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
● Wsparcie w organizowaniu zakwaterowania (odpłatne ok. 68 €/tydzień)
● Współpracownicy z Polski

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50

Dodatkowe informacje

MiastoLingen / Meppen / Haren
KrajGermany
Województwokujawsko-pomorskie
Telefon kontaktowy52/522 80 50