Uchwyty magnetyczne – magnesy do poszukiwań

0 zł.

Zgłoś problem
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Treść ogłoszenia / oferty

Niezwykle skuteczny uchwyt magnetyczny, zaprojektowany do wyszukiwania przedmiotów z metalu pod wodą.
Idealnie się nadaje do sprawdzania rzek, jezior, stawów i różnych innych wodnych zbiorników.

Niewielkie rozmiary, ogromna siła oraz wysoka skuteczność – wszystko to dzięki wykorzystaniu najmocniejszych na świecie magnesów neodymowych. Nasze uchwyty, zależnie od typu, maksymalnie mogą udźwignąć od 180 kg do więcej niż tony.

Oferowany uchwyt magnetyczny wyprodukowany został z dwóch neodymowych magnesów, które umieszczono w stalowej obudowie z trzema uchwytami. W stosunku do konkurencyjnych rozwiązań rozwiązanie proponowane przez nas jest naprawdę innowacyjne, zapewnia dużo lepszą skuteczność działania i parametry pracy. Podwojone magnesy w obudowie ze stali to dwukrotnie większa moc, która ma przełożenie na dwukrotne zwiększenie udźwigu, a trzy solidne uchwyty zapewniają większą wygodę podczas szukania.

Główne zalety polecanego uchwytu na magnesy do szukania pod wodą:

– Optymalnie dobrana 20-milimetrowa magnetyczna soczewka, zwiększająca dwa razy całkowitą siłę magnesów.

– Zaczep mocujący umieszczony na górze obudowy, dzięki temu praktycznie cała siła magnesu jest skierowana prostopadle do przeszukiwanej powierzchni.
Uchwyty konkurencji bez oczka umieszczonego pośrodku mają skuteczność obniżoną nawet 10- krotnie.

– Hologram autentyczności, potwierdzający najwyższy poziom jakości sprzedawanego magnesu i jego sprawdzone pochodzenie.

– 3 bardzo mocne ucha, które zapewniają wygodne użytkowanie uchwytu (świetnie sprawdzają się przykładowo w korytach rzek, można je łatwo przeciągać, bez potrzeby wielokrotnego przerzucania).

– 2 bardzo silne neodymowe magnesy, sklejone ze sobą.

– Obudowa wykonana wytrzymałej nierdzewnej stali A2, idealnie zabezpieczająca magnesy umieszczone wewnątrz przed pojawieniem się korozji.

Na naszym rynku jesteśmy obecni od kilkunastu lat, wcześniej była znana pod nazwą Xinxin Polska. Wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu, imporcie i sprzedaży najwyższej jakości magnesów z neodymu, w rozmaitych wymiarach i kształtach. W ciągłej sprzedaży mamy liczne rodzaje neodymowych magnesów walcowych, pierścieniowych, płytkowych, a oprócz tego dużą propozycję magnetycznych uchwytów. Cały czas się staramy, żeby oferta naszego sklepu była możliwie najlepiej dostosowana do potrzeb klientów, realizujemy też zamówienia na magnesy o nietypowych kształtach, zgodnie z własną specyfikacją.

Dhit sp. z o.o.
05-850 Ożarów Mazowiecki
Kościuszki 6A
woj. mazowieckie
tel.: +48 22 499 98 98
tel.: +48 888 99 98 98
E-mail : bok@dhit.pl
WWW : https://dhit.pl
WWW : https://xinxin.pl

14/05/2020 13:20

To ogłoszenie wygasło

Listing ID 9225ebd29559afb5

Dodatkowe informacje

KrajPolska
Województwośląskie
Telefon kontaktowy888999898

Komentarze