Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

0 zł.

Zatrudnimy Kierownika Robót Żelbetowych

  • Miasto: Warszawa
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Telefon kontaktowy: 518215122
  • Opublikowany: 01/12/2017 11:01
  • Wygasa: 107 dni, 19 godzin
Lambda jpg

Opis

Rzetelna firma budowlana z długoletnią tradycją związana z budownictwem inżynieryjnym i przemysłowym działająca w Polsce i za granicą zatrudni:
Kierownika Robót Żelbetowych
Miejsce pracy: Szwecja, Finlandia, Niemcy
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Komfortowe zakwaterowanie
Zadania:
• Czynny udział w procesie przygotowania i realizacji robót betoniarskich
• Nadzór nad dokumentacją
• Nadzór nad pracownikami
• Kontrola jakości wykonywanych prac

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności budowlanej
• Minimum 3-5 lat doświadczenia w pracy na budowie
• Uprawnienia budowlane

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy
do kontaktu telefonicznego z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122

Nr ogł.: 5195a21285d99332

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź