Zbrojarz/Betoniarz/Stolarz / Cieśla – Niemcy – bez znajomości języka

To ogłoszenie wygasło.

Polska firma budowlana, która jest wiodącym wytwórcą konstrukcji prefabrykowanych w Polsce jak i za granicą, pilnie zatrudni Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Niemcy (Stockstadt)
Zadania:
prace zbrojarskie i betoniarskie w Zakładzie Prefabrykacji

Co zapewniamy:
zatrudnienie na umowę o pracę i ubezpieczenie ZUS

wynagrodzenie 86,00 – 90,00 euro netto dniówka za 10h

odzież i przejazd bezpłatny zorganizowany przez pracodawcę

bezpłatny nocleg w pensjonacie w pobliżu zakładu prefabrykacji

praca w nowoczesnym zakładzie na nowoczesnym parku maszyn (wiele rzeczy nie trzeba robić ręcznie, lecz maszynami)

możliwość ubiegania się o zasiłek rodzinny w Niemczech (Kindergeld) oraz zwrotu podatku rocznego

C Czego wymagamy:

doświadczenie w pracy na budowie lub zakładzie prefabrykacji

samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

30 dni odprowadzonych składek zdrowotnych do ZUS-u

czytanie rysunku technicznego

podpisanie umowy w Poznaniu

Proszę o kontakt to przedstawię warunki rozpoczęcia pracy:
Aloną Orzołek
tel. +48 518-200-962 – napisz SMS oddzwonię !!!
CV na e-mail alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
Numer wpisu do rejestru 13471

23/08/2018 08:07

To ogłoszenie wygasło

Listing ID 2375b7e4f36f3162

Dodatkowe informacje

KrajPolska
Województwomazowieckie
Telefon kontaktowy518200962