Doradca klienta w branży finansowej

0 zł.

Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Treść ogłoszenia / oferty

Eden Finance to instytucja finansowa, która specjalizuje się w udzielaniu kredytów konsumenckich.

Poszukujemy Doradców Klienta w Siedlcach!

OPIS STANOWISKA:
1. sprzedaż produktów finansowych W TERENIE,
2. prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów,
3. podejmowanie działań marketingowych na wyznaczonym terenie,
4. nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami.

WYMAGANIA:
– łatwość nawiązywania kontaktów,
– wysoka kultura osobista,
– samodzielność w działaniu,
– umiejętność przekonywania innych.

OFERUJEMY:
– zatrudnienie na umowę zlecenie,
– system wynagrodzeń oparty o jasne i przejrzyste zasady (atrakcyjny system prowizyjno-premiowy),
– stabilne warunki pracy – długoterminowa współpraca,
– szkolenie,
– wsparcie kierownika,
– elastyczność – pracę można pogodzić z obecnym zatrudnieniem,
– narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon komórkowy).

ZADZWOŃ KONIECZNIE:
TEL.: 517-090-224
E-MAIL: rekrutacja.eden@edenfinance.pl

26/05/2022 11:51

To ogłoszenie wygasło

Listing ID 775628f4d7bc0120

Dodatkowe informacje

MiastoSiedlce
Kod pocztowy08-110
KrajPolska
Województwomazowieckie
Telefon kontaktowy517-090-224

Komentarze