Elektromonter

1 zł.

To ogłoszenie wygasło.

Firma zajmująca się produkcją wyrobów stalowych dla potrzeb sygnalizacji świetlnej, zatrudni Kandydata na stanowisko:

Elektromonter – nie wymagamy doświadczenia

Miejsce pracy: Warszawa (Targówek)

Zadania:
– Konserwacja sygnalizacji świetlnej, oświetlenia ulicznego i przepompowni wód deszczowych

Czego oczekujemy od Ciebie?
– Uprawnień SEP do 1 kV
– Czynnego prawa jazdy kat. B

Co my Ci gwarantujemy?
– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– Atrakcyjną stawkę godzinową
– Nadgodziny wypłacane zgodnie z kodeksem pracy
– Dodatki za pracę zmianową
– Odzież ochronną i narzędzia pracy
– Pracę stacjonarną na terenie Warszawy i okolic

Kontakt:
Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 798 056 274 z nazwą stanowiska – oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do rejestru: 13 471

11/12/2018 23:04

To ogłoszenie wygasło

Listing ID 8075c1034291ad93

Dodatkowe informacje

KrajPolska
Województwomazowieckie
Telefon kontaktowy798056274