Monter Izolacji Termicznej – Praca od zaraz za granicą

1,234 zł.

To ogłoszenie wygasło.

Treść ogłoszenia / oferty

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania :

• montaż izolacji termicznej na obiektach przemysłowych ( kotły, rurociągi i t.j.)

Wymagania:

● doświadczenie na wyżej wymienionym stanowiskach

Oferujemy:

● stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
● długoterminową współpracę
● wynagrodzenie 1800,00 euro na rękę za 180 h
● zakwaterowanie oraz przejazd zorganizowany i opłacony przez pracodawcę
● narzędzia oraz odzież ochronną tez są po stronie firmy
● wyżywienie we własnym zakresie oraz indywidualne zjazdy do domu

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny z Aloną +48 518-200-962.

11/06/2018 13:34

To ogłoszenie wygasło

Listing ID 6115b1e5e47da46c

Dodatkowe informacje

KrajPolska
Województwomazowieckie
Telefon kontaktowy518200962