Murarz / Cieśla szalunkowy / Zbrojarz –Mile widziane osoby ze wschodu

1 zł.

To ogłoszenie wygasło.

Polska firma z siedzibą w mieście Zawiercie, działająca w branży budowlanej od ponad 20 lat na terenie Polski
PILNIE ZATRUDNI
Murarza/ Zbrojarza/Cieśla szalunkowego

Lokalizacja: Sosnowiec, Katowice
Zadania:
• Praca na obiektach mieszkaniowych i przemysłowych
Oferujemy:
• Wynagrodzenie 2500-3500 złotych netto miesięcznie, 9 h dziennie
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na umowy zlecenia
• Narzędzia oraz odzież ochronna zapewnione przez pracodawcę
• Bezpłatne zakwaterowanie
Co wymagamy:
• Doświadczenie na budowie
• Chęci do pracy, odpowiedzialność.
• Aktualną wizę pracownicą D

Proszę o kontakt to przedstawię warunki rozpoczęcia pracy:
Alona Orzołek
tel. +48 518-200-962 – napisz SMS i oddzwonię !!! VIBER +48 518-200-962
CV na e-mail alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
Numer wpisu do rejestru 13471

09/07/2018 10:21

To ogłoszenie wygasło

Listing ID 4585b431af55b984

Dodatkowe informacje

MiastoKatowice
KrajPolska
Województwośląskie
Telefon kontaktowy518200962