Odwirusowanie internetowej wordpress w Poznaniu.

0 zł.

Zgłoś problem
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Treść ogłoszenia / oferty

Odwirusowanie internetowej wordpress w Poznaniu.

Jeżeli na Państwa stronę włamał się hacker i zawirusował ją, wykasował zawartość, lub spowodował inne zniszczenia na serwerze w tym przekierowanie strony na inne portale.

Strona internetowa przestała działać, jakieś problemy z funkcjami lub kodem lub po wejściu program antywirusowy zgłasza alert.

ZAPRASZAMY:

USUWANIE WIRUSÓW ZE STRON WORDPRESS W POZNANIU

ODZYSKIWANIE I ZABEZPIECZANIE STRON DLA KLIENTÓW Z POZNANIA

posiadamy wieloletnie doświadczenie, nie tylko naprawiamy stronę ale również ją dodatkowo zabezpieczamy firewall, pomogliśmy wielu firmom nawet tam gdzie inni nie dawali rady:

NAPRAWA STRONY INTERNETOWE – oferujemy naprawę stron opartych o wordpress, oraz inne systemy. Jeżeli stron nie chce się włączyć lub pojawiają się błędy podczas jej wyświetlania pomożemy.

ZABEZPIECZANIE STRONY INTERNETOWEJ WORDPRESS – zabezpieczanie strony internetowej wordpress przed atakami hackerów, nawet jeżeli nic się nie stało zgłoś się do nas przeprowadzimy audyt strony internetowej i podejmiemy kroki lub doradzimy co zrobić aby była mniej podatna na ataki

USUWANIE FILTRU Z WYSZUKIWAREK – często po ataku na stronę zostaje ona we wyszukiwarkach oznaczona jako potencjalnie niebezpieczna, pomagamy w usuwaniu tych komunikatów w bardzo szybkim czasie.

AKTUALIZACJE STRONY INTERNETOWEJ – oferujemy również pomoc w aktualizacjach stron www, przebudowie, wprowadzaniu nowych materiałów w tym zdjęć oraz treści.

Zapraszamy do kontaktu:
Przemysław Mosielski

kreacja@kreacjastronpoznan.pl
tel. 888 537 633

Dodatkowe informacje

KrajPolska
Województwowielkopolskie
Telefon kontaktowy888537633

Komentarze