Pracownik działu wysyłki (k/m) – Niemcy

0 zł.

Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....
To ogłoszenie wygasło.

Treść ogłoszenia / oferty

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: w okolicy Halle an der Salle

Zakres obowiązków:

● Komisjonowanie produktów mięsnych
● Praca ze skanerem
● Układanie na paletach, przygotowanie produktów do wysyłki
● Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

● Zatrudnienie na dłuższy okres
● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,10 € brutto/h – zarobki oraz dodatki według taryfy płac BAP
● Dodatek 25% za pracę w godzinach nocnych
● Przyjazny system zaliczek
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie za ok. 150 € za miesiąc położone 4 km od zakładu pracy
● Bezpłatną odzież roboczą

Wymagania:

● Doświadczenie na podobnym stanowisku
● Gotowość do pracy w chłodnych temperaturach od godz. 3:00 do 11:00
● Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – wymóg konieczny
● Wytrzymałość fizyczna, odpowiedzialność oraz zdolność do szybkiego przystosowania się
● Prawo jazdy kat. B i własny samochód

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609

Dodatkowe informacje

Miastookolice Halle an der Salle
KrajGermany
Województwokujawsko-pomorskie
Telefon kontaktowy+48 517 675 433

Komentarze