Pracownik produkcji (k/m) – praca blisko granicy – Bautzen

To ogłoszenie wygasło.

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka – praca blisko granicy

Miejsce pracy: Bautzen, Niemcy

Zakres obowiązków:

● Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych
● Krojenie mięsa i przekładanie do pojemników
● Produkcja kiełbas
● Odważanie produktów
● Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

● Oferta skierowana do osób mieszkających w pasie przygranicznym
● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,10 € brutto/h – zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie
● Przyjazny system zaliczek
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

Wymagania:

● Umiejętność pracy w zespole
● Wytrzymałość fizyczna
● Gotowość do pracy na dwie zmiany
● Prawo jazdy kat. B
● Własny samochód

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o. o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609

Dodatkowe informacje

MiastoBautzen
KrajGermany
Województwokujawsko-pomorskie
Telefon kontaktowy+48 517 675 433