Przewozy pasażerskie i podróże po Europie

25 zł.

Zgłoś problem
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Treść ogłoszenia / oferty

Prywatne transfery i podróże po Europie. Oferujemy wygodny przewóz osób, niezapomniane 24-godzinne wycieczki po Krakowie i poza nim, a także podróże po całej Europie. Kierunki na krótkie wycieczki: Kraków, Oświęcim, Wieliczka, Tatry (Zakopane), czeskie winnice, Słowacki Raj i inne. Długie wycieczki: Hallstatt, Amsterdam, Wenecja, Dubrownik, Prowansja i inne. Atrakcje: wycieczki z przewodnikiem, jazda konna, jazda terenowa, relaks w kąpieliskach termalnych, jazda na quadach, paintball, jazda na rowerze, narty, snowboard, kuligi i wiele innych. Opracowujemy najlepsze rozwiązania transportowe i podróżowe z celem zaspokajania waszych interesów prywatnych, jak również zapotrzebowań waszego biznesu.

Oferujemy usługi transportowe nowymi busami 9 os. na terenie UE. Kierowcy z wieloletnim doświadczeniem, zawsze dbają o komfort i potrzeby pasażerów.
—————————————————————
Zakres usług:
Odbiór z pod wskazanego adresu i pomoc z bagażem. Przewóz samochodem Toyota Proace Verso z 2020 roku,z internetem i klimatyzacją. Wszystkie przejazdy są ubezpieczone.
—————————————————————
Oferujemy stałą cenę, która uwzględnia dystans, płatne drogi oraz inne możliwe wydatki.
—————————————————————
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gwarantujemy komfort i konkurencyjność cen.

Dodatkowe informacje

UlicaZablocie 21
MiastoKraków
Kod pocztowy30701
KrajPolska
Województwomałopolskie
Telefon kontaktowy+48796747292

Komentarze