Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej – praca zdalna

To ogłoszenie wygasło.

Duża grupa kapitałowa świadcząca wielokanałowe usługi komunikacyjne wysokiej jakości, szuka kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
– telefoniczny kontakt z klientami firmy,
– sprzedaż produktów firmy,
– udzielanie informacji o aktualnych ofertach promocyjnych,
– praca w systemie CRM.

Wymagania:
– miły głos i nienaganna dykcja,
– zaangażowanie i determinacja w działaniu,
– biegła znajomość pakietu MS Office,
– doświadczenie w zakresie pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
– możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie o mocnej pozycji na rynku,
– wynagrodzenie stałe oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży,
– szkolenia wdrożeniowe
– możliwość pracy zdalnej bezpośrednio z domu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej zgodę na przetwarzanie danych na adre email: tomasz@contacthouse.pl

Dodatkowe informacje

KrajPolska
Województwomazowieckie