Specjalista ds. telefonicznej sprzedaży – praca zdalna

3,600 zł.

Firma EDUKA CENTER, świadcząca usługi szkoleń pedagogicznych, szuka kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. telefonicznej sprzedaży – klient biznesowy

Zakres obowiązków:
– sprzedaż kursów kwalifikacyjnych niezbędnych do podjęcia pracy w żłobku,
– podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami,
– tworzenie i rozwój bazy klientów,
– praca w systemie CRM.

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,
– miły głos i nienaganna dykcja,
– zaangażowanie i determinacja w działaniu,
– biegła znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:
– możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie o mocnej pozycji na rynku,
– wynagrodzenie podstawowe plus prowizja,
– pracę na umowę zlecenie,
– szkolenia wdrożeniowe,
– możliwość pracy zdalnej bezpośrednio z domu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej zgodę na przetwarzanie danych na adres: rekrutacja@edukacenter.pl

30/01/2023 16:57

To ogłoszenie wygasło

Listing ID 64263d7e8b905095

Dodatkowe informacje

KrajPolska
Województwomazowieckie