Zatrudnimy MONTERÓW RUSZTOWAŃ – praca w Niemczech

1 zł.

To ogłoszenie wygasło.

Kim jesteśmy?
Firma świadcząca usługi w zakresie montażu rusztowań na terenie Niemiec poszukuje do swojego zespołu:
MONTERÓW RUSZTOWAŃ

Miejsce pracy: Hamburg
Jakie zadania na Ciebie czekają?
• Montaż rusztowań portowych i wiszących – praca w stoczniach
• Współpraca z Brygadami
Czego oczekujemy od Ciebie?
• Znajomości rusztowań systemowych
• Książeczki Montera Rusztowań
Co My Ci damy?
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca
• Nadgodziny płatne 50%
• Zorganizowane i opłacone mieszkania łącznie z mediami
• ZUS opłacony od realnych zarobków
• Urlop 30 dni, opłacony do SOK-BAU, Kindergeld
• Narzędzia oraz odzież roboczą i ochronną
• Suchy prowiant wydawany raz w tygodniu
• Zjazdy do domu średnio co 4 tygodnie

Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV na e-mail: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani lub zadzwonić 798 056 274 (Justyna).

Numer wpisu do rejestru 13471

15/06/2018 13:18

To ogłoszenie wygasło

Listing ID 9815b23a06c3ad98

Dodatkowe informacje

KrajPolska
Województwomazowieckie
Telefon kontaktowy798056274